Режим роботи будівельної компанії «КОМФОРТ ЖИТЛОБУД» в період карантину.

Карантинні заходи, спрямовані на боротьбу з коронавірусною інфекцією, ніяк не вплинуть на терміни введення будинків в експлуатацію і темпи роботи будівельної компанії «КОМФОРТ ЖИТЛОБУД».

Ми продовжуємо роботу в штатному режимі. Будівельно-монтажні роботи на всіх об’єктах йдуть згідно із затвердженими графіками, а матеріали і комплектуючі закуплені в повному обсязі.

Ми дбаємо про здоров’я наших співробітників і клієнтів.

Щоб убезпечити їх, всі будмайданчики, офіс та відділ продажу ми забезпечили дезінфікуючими засобами і антисептиками. Побутові приміщення прибираються в 2 рази частіше, а також регулярно знезаражуються і провітрюються.

Ми наполегливо просимо всіх співробітників залишатися вдома при наявності найменших симптомів гострих респіраторних захворювань, так як до роботи вони допускаються не будуть.

Наш відділ продажу забезпечений захисними масками, тому ми продовжують консультувати клієнтів на офісі, по телефону, через електронну пошту, месенджер Facebook, Viber та інші канали комунікації.

Дані заходи дозволяють забезпечити максимальну безпеку людей і зберегти високі темпи і якість нашої роботи.

Запевняємо, будівельна компанія «КОМФОРТ ЖИТЛОБУД» слідує всім рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я і надалі буде оперативно реагувати і чітко дотримуватися таких вказівок.

У випадку зміни епідеміологічної ситуації в місті. Про режим роботи будемо інформувати додатково. Зупинка може бути зумовлена тільки появою відповідних офіційних розпоряджень чи заборон!

Бережіть себе і будьте здорові!